Hľadali ste Luxusné Exkluzívne Svadobné Fotografie / Fotografa ?
Vitajte na mojej stránke.

OTÁZKY A ODPOVEDE – SVADBA

 

Kedy je potrebné rezervovať náš svadobný Deň-D?

ČO NAJSKÔR. MÁM VEĽA KLIENTOV, KTORÍ MAJÚ REZERVÁCIE AJ ROK A POL DOPREDU.

 

Ako si Vás môžeme rezervovať na náš svadobný deň?

DÁTUM JE PRE VÁS REZERVOVANÝ AKONÁHLE DOSTANEM OD VÁS PODPÍSANÚ ZMLUVU A UHRADENÚ ZÁLOHU ZA VAŠU REZERVÁCIU.

 

Po akom čase od svadby môžme očakávať fotografie?

BEŽNE SÚ FOTOGRAFIE HOTOVÉ DO 2 TÝŽŇOV, OBZLÁŠŤ V RUŠNÝCH OBDOBIACH ROKA NAPR. (V JÚLI, AUGUSTE, SEPTEMBRI), TO MÔŽE TRVAŤ 3 TÝŽDNE, ČO JE ZRIEDKAVÉ. POČAS TOHTO OBDOBIA SOM VŽDY K DISPOZÍCII, POKIAĽ MÁTE NEJAKÉ OTÁZKY, KAŽDOPÁDNE UVIDÍTE DO 3 DNÍ PRVÉ ZÁBERY ZO SVADOBNÉHO DŇA, ABY STE SA MOHLI PODELIŤ SO SVOJOU RODINOU, PRÍPADNE NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH.

 

Sme veľmi zaneprázdnení a nebudeme sa môcť stretnúť. Sú nejaké iné možnosti? 

RÁD BY SOM SA S VAMI STRETOL PRED VAŠOU SVADBOU, ABY STE MOHLI BYŤ VIAC UVOĽNENÍ POČAS FOTENIA, AK STE VŠAK VEĽMI ZANEPRÁZDNENÍ ALEBO PRÍLIŠ, ZVLÁDNEME TO AJ NA DIAĽKU. DAJTE MI VEDIEŤ AKÉ INFORMÁCIE POTREBUJETE VEDIEŤ A BUDEM SA SNAŽIŤ ZODPOVEDAŤ VAŠE OTÁZKY E-MAILOM: info@miqocash.com ALEBO TELEFONICKY NA T.Č.: +421 944 117 480. NAPR, AK BY STE CHCELI VIDIEŤ VIAC Z MOJEJ PRÁCE, MÔŽEM VÁM UKÁZAŤ CELÉ SVADBY.

 

Dostaneme od Vás 1 kópiu svadobnej zmluvy?

ÁNO. V ZMLUVE BUDETE MAŤ UVEDENÉ PODROBNOSTI O POSKYTOVANEJ SLUŽBE, PODMIENKY, TERMÍNY ATĎ.

 

Cestujete do rôznych krajín na fotenia?

RÁD PRICESTUJEM NA ĽUBOVOĽNÉ MIESTO VÁŠHO SVADOBNÉHO DŇA.

 

Dostaneme od Vás každý záber, ktorý odfotíte? 

NIE. VYLUČUJEM DUPLICITNÉ FOTOGRAFIE, TESTOVACIE ZÁBERY, ZÁBERY SO ZLÝMI VÝRAZMI A INÉ FOTOGRAFIE, KTORÉ BY MOHLI POKAZIŤ DOJEM KRÁSNYCH FOTOGRAFIÍ. NIEKEDY 1 ZÁBER ODFOTÍM VIAC KRÁT, ABY SOM SA UISTIL, ŽE MÁM DOKONALÝ ZÁBER. SÚ TO HODINY TRIEDENIA, ABY STE DOSTALI VÝLEDOK AKÝ OČAKÁVATE ALEBO NEOČAKÁVATE 🙂 SMIECH. ZO SKÚSENOSTÍ ODSTRAŇUJEM TIE, KTORÉ POVAŽUJEM ZA DUPLICITNÉ, ABY SOM VÁM PRINIESOL TO NAJLEPŠIE.

 

Čo sa stane ak prejde zmluvne dohodnutý čas? 

CHÁPEM, ŽE NIE VŠETKO IDE PODĽA PLÁNU POČAS SVADBY. NIKDY SOM SA NEZBALIL A NEODIŠIEL PREČ PRED DOHODNUTÝM ČASOM PRÍPADNE NEODIŠIEL NA SEKUNDU. NA MIESTO TOHO SA VÁS NA KONCI ZMLUVNÉHO ČASU OPÝTAM, ČI CHCETE PREDĹŽIŤ ČAS. AK BY STE CHCELI, ABY SOM ZOSTAL, BUDEM UČTOVAŤ SADZBU NA DAĽŠÍCH 30 MINÚT ZAOKRÚHLENE.

 

Fotíte detaily a rodinné skupinové fotografie? 

ÁNO. FOTÍM POČAS CELÉHO DŇA AJ DETAILY. VAŠE PORTRÉTNE FOTENIE ZÁLEŽÍ NA VAŠOM ČASE. SKUPINOVÉ ALEBO RODINNÉ FOTOGRAFIE ZAČÍNAM FOTIŤ SKÔR PO OBRADE, PRÍPADNE AKO VÁM TO VYHOVUJE, KEDYKOĽVEK POČAS CELÉHO SVADOBNÉHO VEČERA. AK VÁŠ ČAS NEDOVOĽUJE NAFOTIŤ UMELECKÉ / PORTRÉTNE FOTOGRAFIE V DEŇ SVADBY, VIEME SA DOHODNÚŤ NA FOTENÍ PRED ALEBO PO SVADBE.


 

STIAHNUŤ CENNÍK ( s výhodnými ponukami )

KONTAKTUJTE MA

NIEČO O MNE A MOJEJ PRÁCI