Hľadali ste Luxusné Exkluzívne Svadobné Fotografie / Fotografa ?
Vitajte na mojej stránke.

Svadba Veronika & René

Po 8 rokoch sa môj životný partner rozhodol požiadať ma o ruku. Vymyslel si miesto, kde som stále chcela ísť. Bol to Rím. Podla mňa jedno z najúžastnejších miest sveta. Priamo na moste Svätých Anjelov v starom meste Ríma blízučko Vatikánu ma požiadal o ruku. Ako by to bolo včera.

Mesiac po zásnubách som oslovila môjho veľmi dobrého známeho, ktorý pracuje ako fotograf z Chile, aby nám urobil snúbenecké portfólio. Vedela som, že ho určite použijem ako súčasť svadobnej výzdoby.
Kedže obaja žijeme už dlhú dobu mimo Slovenska, bolo veľmi ťažké zorganizovať „Náš Deň“. Deň, keď si povieme svoje áno sa konal 17. Júna 2017 na Slovensku presnejsie v Košiciach. Samozrejme s ľudovými tradíciami. Rozhodli sme sa pre tie najkrajšie miesta v Košiciach ako je najstarsí chrám Premonstratov a prekrásnu Kaviareň Slávia pre našich hostí.
Obaja máme radi „VINTAGE“ niečo čo má príbeh a tieto miesta mali presne to čo sme hľadali. Nikdy som nepatrila medzi ženy, ktoré majú predstavu o svojej svadbe. To všetko prišlo časom, keď sme už vedeli termín svadby. Nakúpila som si rôzne svadobné časopisy.
Hneď ako som doletela na Slovensko sme začali mapovať rôzne miesta a oslovovať rôznych ľudí. Kedže VINTAGE, tak všetko v bielej farbe doplnené striebrom „veľmi romantická svadba“. Chceli sme mať niečo originálne, čo sme nevideli ešte nikde.
Biele kvety, biele doplnky, veľa sviec, svietnikov a zrkadiel. Vedela som, že to čo chcem, bude náročnejšie. Musela som si nájsť niekoho, kto mi pomôže to zrealizovať. Priestor Kaviarne Slavia je sama o sebe nádherná a tu sme na stenách nechali premietať fotografie, ktoré sme si dali vyrobiť mesiac po zásnubách.

Na výber fotografa sme si dali záležať. To je jediné, čo vám ostane, aj keď už bude dávno po svadbe, a to sú spomienky. Pocit, keď sa pozriete na fotografiu a spomeniete si na príbeh, ktorý sa za tým odohral.

Fotografa som našla cez svadobný portál pod umeleckým menom Miqo Cash, EP. Jeho luxusný štýl ma veľmi oslovil.
Videla som malú ukážku a je nádherna. Veľa neviest hľadá niečo výnimočné, ako som hladala ja. Určite odporúčam.