Hľadali ste Luxusné Exkluzívne Svadobné Fotografie / Fotografa ?
Vitajte na mojej stránke.

 

UMELECKÝ A SVADOBNÝ FOTOGRAF

VENUJEM SA REKLAMNEJ, MÓDNEJ (FASHION), UMELECKEJ A SVADOBNEJ FOTOGRAFII.

Taktiež fotím portréty, rodinné fotografie, fotenia v zahraničí, rande ale aj súkromné fotenia. Pokiaľ nemáte odvahu sa postaviť pred fotoaparát, ale chceli by ste mať skvelé fotky, pomôžem Vám, aby ste sa počas fotenia cítili čo najlepšie.

 

Miqo Cash, EP (European Photographer)

Od začiatku roka 2016 doteraz získal 24 medzinárodných ocenení v prestížnych fotografických súťažiach. Prvá prestížna medzinárodná súťaž Monochrome Photography Awards, do ktorej sa zapojil mu hneď priniesla 1.miesto, kde sa zároveň stal aj fotograf roka 2015 v kategórii Fashion / Beauty v Londýne. Hneď v tom istom roku získal titul Európsky fotograf (EP) od Federácie európskych profesionálnych fotografov – FEP – Brusel / Belgicko. Vo svojej tvorbe sa venuje svadobnej, reklamnej, módnej a umeleckej fotografii. Nafotil už množstvo svadieb ako doma tak v zahraničí. Rok 2016 Paríž, Taliansko, USA. Začiatkom minulého roka navštívil aj Južnú Afriku, kde sa fotila kampaň s divými šelmami. Cestovanie po svete a fotografovanie je jednou z jeho najväčších vášni. Miluje využívať kreatívne osvetlenie, unikátne perspektívy, uhly, kompozície a umelecké zdokonalovanie, ktoré prináša svojim klientom osobnosť a krásu, kde rozpráva svoj osobitý príbeh. Je hrdý, že nie je len svadobný fotograf, ale umelec, ktorý vytvára jedinečné a expresívne fotografie. Je členom Asociácie profesionálnych fotografov SR (APFSR). Aj keď pracujete ako fotograf, manažér, stolár alebo architekt, všetci máme jedno spoločné. Byť inšpirovaný. Keď objavil fotografický vizuálny jazyk, videl, že tento jazyk môže informovať, vzdelávať a presúvať publikum po celom svete bez potreby zdielaného hovoreného jazyka. Ľudia, ktorí tvoria dnešnú prosperujúcu fotografickú komunitu, sú našimi očami sveta. Náhľad z jeho práce si môžete pozrieť v PORTFOLIO .

 


Ako fotograf spolupracujem so skvelou vizážistkou
Dajana Dee, s ktorou tvoríme tím na foteniach, či už je to Svadba, Fashion, Commercial alebo iné fotenie.

 

VIZÁŽISTKA
Make-up artist & Hair stylist

Dajana Dee je profesionálna makeup artistka a vlasová stylistka.Svoju kariéru začala v roku 2007 v USA. V Súčasnej dobe pracuje ako v USA tak na Slovensku, odkiaľ pôvodne pochádza. Jej cieľom je vyzdvihnúť prirodzenú krásu žien, kde podstatou je ženskoť a prirodzenosť, avšak štýlom modernej doby inšpirovanou poprednými svetovými magazínmi. Je Makeup artistkou s viac než 10 ročnými skúsenosťami v oblasti svadobnej vizáže, fashion a glamour. Dajana sa počas svojej kariéry naučila jedno univerzálne pravidlo: Ženy chcú vyzerať svieže, krásne a dokonalé “.

www.beautybydajana.com
REZERVOVAŤ